
Над 30 деца се натровиха на зелено училище в Боровец
- 02 Април 2025 | 17:08
- 0 коментара
Общо 36 са установени с хранително натравяне в хотел в курортния комплекс „Боровец“.
Това съобщи директорът на Регионалната здравна инспекция (РЗИ) – Софийска област, д-р Розалина Чобанова.
Тя каз...


















