
Симитли с двама народни представители в новия парламент
- 28 Април 2026 | 10:02
- 0 коментара
Община Симитли ще има двама народни представители в 52-рото Народно събрание. Това са Стефан Апостолов, издигнат от ПП "ГЕРБ – СДС“, и Георги Григоров от "Прогресивна България“. И двамата са избрани от ...

























