
Опашки от шофьори пред КАТ, напиращи да си платят глобите
- 13 Юни 2020 | 14:27
- 2 коментара
Огромни опашки се извиха пред столичната "Пътна полиция". Те са най-вече от шофьори, които бързат да платят глобите си, за да нямат проблеми на границата след въвеждането на новата система на граничните пунктове, чрез ко...






