
Нагъл сайт събира 2 лв. "такса коронавирус" за доставка на стоки
- 30 Май 2020 | 16:56
- 1 коментара
Компания за електронна търговия събира незаконна такса от 2 лв. при лична доставка заради коронавируса.
Това e установила проверка на Асоциацията за защита на потребителите/АЗП/ след сигнали на граждани, съобщав...








