
Хванаха 48-годишен дупничанин, задигнал телефон пред поликлиниката в града
- 29 Октомври 2025 | 11:00
- 0 коментара
Дупнишките полицаи разкриха крадец, който на 22 октомври задигнал мобилен телефон пред старата сграда на поликлиниката в града.
Оказало се, че извършителят е 48-годишен местен жител. По случая е образувано досъдебно про...









