Хванаха 48-годишен дупничанин, задигнал телефон пред поликлиниката в града

29 Октомври 2025 | 11:00
0 коментара
Криминално
Кюстендил
Хванаха 48-годишен дупничанин, задигнал телефон пред поликлиниката в града
Дупнишките полицаи разкриха крадец, който на 22 октомври задигнал мобилен телефон пред старата сграда на поликлиниката в града.
Оказало се, че извършителят е 48-годишен местен жител. По случая е образувано досъдебно производство, а материалите са докладвани на прокуратурата.
Работата по случая продължава в РУ – Дупница.

Добавете Вашия коментар

TOP