
5 м. след дръзкия обир на митницата в Благоевград уволниха служител
- 05 Юни 2020 | 10:48
- 0 коментара
Служител на Митницата в Благоевград е уволнен след крупната кражба на около 230 хил. лв., 20 кг бижута и др. вещи от склад в нощта на 17 срещу 18 януари.
И. П. е уволнен заради пропуски в инвентаризацията и документац...






