
Хамид Хамид, ДПС: Управляващото мнозинство го няма - най-вероятно обикалят министерствата за последно
- 04 Септември 2020 | 12:01
- 0 коментара
Нямаме решение да не се регистрираме в зала, колегите са решили при последващата регистрация аd hoc.
Това каза заместник-председателят на ПГ на ДПС Хамид Хамид по време брифинг в Народното събрание, пр...






