
Още две области минават в червената COVID зона
- 23 Юли 2022 | 11:58
- 0 коментара
Още две области минават в червената зона по заболеваемст от коронавирус. Това са Перник и Стара Загора.
Все още само Великотърновска област остава в зелената зона. Прогнозата е, че в неделя Габрово, Силистра и София-о...














