
Пиян младеж помете метални контейнери за смет в Благоевград
- 14 Декември 2022 | 17:46
- 1 коментара
На 14.12.2022 г. около 01:00 часа на ул. „Дойран“ в гр. Благоевград, лек автомобил „Сеат Ибиза“, управляван от 22-годишен мъж от гр. Дупница е допуснал ПТП с материални щети, блъскайки метални ...

















