
Любен Дилов-син: Мандатът за съставяне на правителство трябва да вземе Бойко Борисов
- 04 Декември 2022 | 10:26
- 1 коментара
„Моето лично мнение, е че мандатът трябва да го вземе Бойко Борисов. След две години организиран хаос, то това е премиерът на България. Трябва силна власт и силен лидер. Но какво ще решат ГЕРБ – не знам....











