
Борисов: Продължаваме като правителство на малцинството
- 17 Април 2025 | 11:01
- 0 коментара
Продължаваме като правителство на малцинството. Това заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов в кулоарите на парламента.
И допълни, че са концентрирани върху темите за еврозоната и Плана ...









