
25 лв. за паркинг на Бъндерица, онлайн системата за карти не работи, машинките пред лифта също, а опашката - абсурдна
- 14 Декември 2024 | 14:13
- 3 коментара
Българка разказа за това, което е преживяла днес, когато е отишла на откриването на ски сезона в Банско.
Останала е много разочарована.
Ето какво пише жената в мрежата:
"Ставаш в 7 часа, отиваш на Бън...












