
Задигнаха лек автомобил в хаджидимовското село Ново Лески
- 23 Септември 2021 | 12:40
- 0 коментара
В РУ-Гоце Делчев е получен сигнал това, че за времето от 20:00 часа на 21.09.2021 г. до 07:20 часа на 22.09.2021 г. е отнет лек автомобил „Сеат Толедо“, паркиран отключен и с ключ на таблото в с. Ново Лески, ...







