
Надежда! До месец-два ще имаме лекарство срещу COVID-19
- 30 Април 2021 | 11:11
- 0 коментара
До един-два месеца ще има лекарство срещу COVID-19. Няколко огромни компании хвърлят невероятни средства, за да достигнат до него. Някои от тях са много близко.
Това заяви пред Нова телевизия главният държавен и...






