
Побой между тийнейджъри в Дупнишко: 14-годишен е с кръвоизлив в столична болница
- 23 Март 2026 | 10:46
- 1 коментара
Досъдебно производство за нанесена телесна повреда е образувано в РУ Дупница в края на миналата седмица.Сигналът за случая е подаден от майката на 14-годишно момче, което е било ударено с юмрук в областта на дясното око ...









