Побой между тийнейджъри в Дупнишко: 14-годишен е с кръвоизлив в столична болница
23 Март 2026 | 10:46
1 коментара
Криминално
Кюстендил

Досъдебно производство за нанесена телесна повреда е образувано в РУ Дупница в края на миналата седмица.Сигналът за случая е подаден от майката на 14-годишно момче, което е било ударено с юмрук в областта на дясното око от негов връстник от с. Самораново.
На пострадалия е оказана медицинска помощ в столична болница, с кръвоизлив е.
Работата по случая продължава под надзора на прокуратурата.
На пострадалия е оказана медицинска помощ в столична болница, с кръвоизлив е.
Работата по случая продължава под надзора на прокуратурата.
Добавени коментари
Мексико публикува:
24 Март 2026 | 21:16
Дупница стана като латинска америка бомби пред райнонното дрога насред центара вечер дрифтове на наркомани ебати пропадналия град






