
Спипаха кюстендилец да краде ток
- 22 Август 2025 | 09:24
- 0 коментара
Вчера в РУ Кюстендил е образувано досъдебно производство за незаконно присъединяване към електропреносната мрежа на къща на ул. „Самодивска“ в града. За случая е уведомена прокуратурата.


















