
Благоевград позеленя на ковидната карта, спад на заразените
- 12 Август 2022 | 10:45
- 0 коментара
Пикът на лятната ковидна вълна в Пиринско отминава. Броят на заразените с доминиращия вариант „Омикрон“ започна чувствително да намалява. Двуседмичната заболеваемост в Югозападна България спадна под 300 на 10...






