
Няма да ни взимат книжката при неплатени глоби
- 23 Март 2021 | 15:02
- 0 коментара
Конституционният съд отмени взимането на книжката и спирането на колата от движение заради неплатени глоби. Делото беше образувано по искане на омбудсмана Диана Ковачева, която атакува текст от Закон за движение по пътищ...






