
Община Симитли проведе обучение по киберсигурност
- 01 Май 2026 | 16:56
- 0 коментара
На 30.04.2026 г. в Община Симитли се проведе специализирано обучение на тема „Киберсигурност в администрацията“. Събитието бе насочено към повишаване на информираността относно съвременните заплахи в дигиталн...














