
Кметът на община Благоевград Методи Байкушев се срещна с младите шампиони от Хандбален клуб Интер
- 27 Октомври 2025 | 18:18
- 1 коментара
Кметът на община Благоевград Методи Байкушев се срещна с младите шампиони от Хандбален клуб „Интер“ – Благоевград, които през юни тази година завоюваха златни медали от Държавното първенство по хандбал ...















