
Медик: Българинът приключи с ковид, имунизационната кампания умря
- 17 Март 2022 | 17:26
- 1 коментара
След разхлабването на някои от мерките българинът реши, че с ковид е приключено. Това обясни пред БНР общопрактикуващият лекар д-р Мирослав Спасов.
„Към днешна дата контрол за мен няма“, каза той и допълни...






