
Борисов и ГЕРБ: Правителството е изхарчило 9 млрд. лв. през декември. Дължи отчет!
- 04 Януари 2022 | 07:53
- 0 коментара
От ГЕРБ дадоха извънреден брифинг в централата на партията. Темите, които бившите управляващи засегнаха са галопиращите цени на тока, горивата и хранителните продукти, както и актуални политически в...






