
КНСБ: Работниците трябва да имат право да си изключват телефоните
- 17 Октомври 2019 | 15:45
- 0 коментара
КНСБ смята, че работниците трябва да имат право да изключват след работно време мобилния си телефон, както и контактите си през скайп, вайбър, фейсбук, за да не бъдат безпокоени от работодателите.
В специфичната комун...








