
Народен български обичай “Седянка“ изиграха четвъртокласниците от белишкото с. Краище
- 23 Януари 2017 | 09:31
- 3 коментара
Представителна изява на народен български обичай “Седянка“ изиграха в петък на 20.01.2017г. четвъртокласниците от Клуб “Опознай родния край“ по проект “Твоят час“ от ОУ “Св. Паис...








