
Кметът на Община Белица Радослав Ревански участва в среща на УС на НСОРБ с министъра на МВР Иван Демерджиев
- 09 Юни 2026 | 10:37
- 2 коментара
На 8 юни 2026 г. в сградата на Министерството на вътрешните работи се проведе работна среща между ръководството на Националното сдружение на общините в Република България и политическото ръководство на МВР.Основни акцент...























































