
Сигнализираха прокуратурата за вандалското премахване на паметника на гвардейците на ГКПП-Станке Лисичково
- 23 Януари 2024 | 13:21
- 1 коментара
Военен паметник на загинали гвардейци по време на Втората световна война на ГКПП-Станке Лисичково е бил изровен и хвърлен в канавка. За това бе подаден сигнал до прокуратурата в Благоевград от граждански организации и от...






