
Змия се промъкна в сграда в Дупница, пожарникари я уловиха и пуснаха в природата
- 19 Юни 2026 | 10:21
- 0 коментара
Вчера екип на РСПБЗН – Дупница, е обезопасил сграда в града, като е уловена проникналата вътре змия – влечугото е пуснато на безопасно място в природата!

























