
Спецпрокуратурата разследва екскмета Ат. Камбитов и заместника му Иво Николов за минералната вода на Благоевград, отведена с общински пари до частен хотел
- 16 Април 2021 | 13:56
- 6 коментара
Бившият кмет на Благоевград Атанас Камбитов и заместникът му по икономика и финанси Иво Николов са дали на хотел „Езерец“ минералната вода на благоевградчани без правно основание, по отменен закон, с цел да с...







