
Част от жителите на разложкото село Баня ще заведат дело срещу България в Европейския съд по правата на човека в Страсбург
- 19 Юни 2015 | 13:20
- 9 коментара
Част от жителите на село Баня ще заведат дело срещу България в Европейския съд по правата на човека в Страсбург. Това съобщи за „Фокус” Елена Наумова, представител на сдружение „Баненска буна 2011&ldquo...






