
Забележителни кадри, уловени от журналиста Емил Михайлов ни спомнят за него чрез изложбата в Община Благоевград „С усмивка и фотоапарат“
- 14 Май 2022 | 19:43
- 0 коментара
Кметът Илко Стоянов откри паметната изложба „С усмивка и фотоапарат“, експонирана във фоайето на Община Благоевград. Изложбата съдържа едни от най-добрите фотографии на дългогодишния кореспондент на БТА в Бла...







