
Вдигат с 20% заплатите на държавните служители в общините
- 29 Юни 2022 | 10:40
- 0 коментара
Между 15 и 20% ще бъде увеличението на заплатите на служителите в общинските администрации в цялата страната. То трябва да стане факт от 1 юли и зависи от актуализацията на бюджета. Заложените за целта пари са 100 млн. л...





















