
Гимназисти в Гоце Делчев се обучиха за оказване на първа долекарска помощ
- 18 Февруари 2026 | 15:19
- 0 коментара
Днешният ден в ПМГ „Яне Сандански“ премина под знака на една от най-важните житейски каузи – опазването на човешкия живот. Над 260 наши ученици се включиха в специализирано практическо обучение за реакц...






