
В Благоевград се изчерпа квотата за добиване на дъвесина
- 24 Юни 2022 | 17:47
- 0 коментара
Поради изчерпване на квотата, предоставена от ТП Държавно горско стопанство – Благоевград, се преустановява приемането на заявления за добив по тарифа на корен на дървесина.
Процесът по приемане на заявления в Д...








