
Два областни диспансера получават финансова помощ
- 22 Октомври 2021 | 15:46
- 0 коментара
Двата областни диспансера – по физиатрични и онкологични заболявания в Благоевград, ще получат безвъзмездна финансова помощ за справяне с кризата от COVID-19. Предложението бе на кмета Илко Стоянов и бе гласувано к...






