
Младият д-р Георги Димитров, син на шефа на хирургия в МБАЛ – Благоевград, с награда „Златен Хипократ“ при дипломирането
- 25 Февруари 2021 | 19:16
- 1 коментара
Синът на началника на хирургично отделение в МБАЛ – Благоевград д-р Димитър Димитров – Георги, е сред деветимата млади лекари, завършили Медицинския университет в София с наградата „Златен Хипократ&ldqu...








