
Над 150 души участваха в акцията за диагностициране на диабет в Разлог
- 14 Ноември 2025 | 16:34
- 0 коментара
Чрез акцията, организирана от МБАЛ „Д-р Асен Велев“ и Община Разлог по повод Световния ден за борба с диабета, бяха прегледани и диагностицирани над 150 души.
При 10 от изследваните пациенти беше констатиран...



























