
Ден 47: Оставиха бухалки за Борисов като подарък
- 25 Август 2020 | 07:02
- 0 коментара
За 47-ми път се събраха протестиращите срещу правителството на Бойко Борисов.
Недоволните граждани отново скандираха „Оставка” в триъгълника на властта между Министерския съвет, Президентството и Партийния...






