
Кметът на Банско Стойчо Баненски поздрави Добринище за Гергьовден
- 06 Май 2026 | 16:43
- 0 коментара
Кметът на Банско Стойчо Баненски поздрави жителите и гостите на Добринище по повод Гергьовден, предаде репортер на Pirinsko.com.
„За мен е чест и радост да бъда тук сред вас и да ви поздравя за Гергьовден един о...






