
Бил Гейтс вещае нов апокалипсис: След COVID-19 ни чака нова пандемия
- 21 Февруари 2022 | 16:11
- 0 коментара
Милиардерът Бил Гейтс, на когото редица конспиратори приписват появата на коронавируса, заяви, че на хоризонта се задава нова пандемия, която няма да има нищо общо с COVID-19. Според създателя на „Майкрософт“...







