
Военните празнуват в Благоевград
- 21 Ноември 2022 | 16:49
- 1 коментара
Кметът на Благоевград присъства като официален гост на тържествените чествания, организирани по повод празника на Сухопътни войски – 19 ноември и празник на 3-то Бригадно командване – 20 ноември.
Церемонията...










