
Футболист на „Беласица“ легна на операционната маса, вместо да замине на гурбет в чужбина
- 10 Декември 2021 | 08:40
- 0 коментара
Футболистите на “Беласица” излизат от днес във ваканция с последна тренировка за календарната година. Първото зимно занимание е насрочено за 6 януари.
Наставникът на отбора Николай Николов-Чезето довери, ч...






