
Нов вагон-бистро тръгва с влак "Родопи" по теснолинейката
- 25 Август 2020 | 10:35
- 2 коментара
Най-новата придобивка на теснолинейката Септември - Добринище – новият бистро-вагон, пристигна на малката жп гара в железничарското градче. Очаква се в най-скоро време БДЖ да го включат в състава на влак „Род...






