
След Виваком още един мобилен оператор вдига тарифите
- 27 Януари 2024 | 14:39
- 1 коментара
За трета поредна година телекоми у нас вдигат месечните си такси заради инфлацията. Първи Vivacom обявиха индексация, но вече е ясно, че ще ги последват и от A1.
„Нашите разходи също са сериозно увеличени, което...











