
20 ученици от НПГ Димитър Талев в Гоце Делчев се завърнаха от успешна мо-билност във Валенсия
- 24 Ноември 2025 | 17:15
- 0 коментара
В периода 04.11.2025 – 22.11.2025 г. двадесет ученици от НПГ „Димитър Талев“ – град Гоце Делчев, осъществиха своята поредна международна ученическа мобилност по програма „Ераз...

















