
България загуби от Уелс в двубой от група 4 в турнира Лигата на нациите
- 15 Октомври 2020 | 07:28
- 0 коментара
България загуби от Уелс в двубой от група 4 на Лига В в турнира Лигата на нациите. Селекцията на Георги Дерменджиев отстъпи с 0:1. Публиката на Националния стадион "Васил Левски" пък бе унизително малко - около 500 зрите...






