България загуби от Уелс в двубой от група 4 в турнира Лигата на нациите

15 Октомври 2020 | 07:28

България загуби от Уелс в двубой от група 4 на Лига В в турнира Лигата на нациите. Селекцията на Георги Дерменджиев отстъпи с 0:1. Публиката на Националния стадион "Васил Левски" пък бе унизително малко - около 500 зрители.

В 7-ата минута Уелс можеше да поведе. След центриране от корнер, топката стигна до Родън, чийто удар от вратарското поле обаче мина над напречната греда.

В 85-ата минута гостите все пак стигнаха до гол,както и в първия мач между двата отбора. Ник Уилямс пусна остър пас отдясно. Джонатан Уилямс засече от движение, пращайки топката неспасяемо в горния ляв ъгъл на вратата за 0:1.

Нашите национали нямаха удар в очертанията на вратата през целия мач и загубата бе повече от логична...