
„Москвич” започва да „бълва” коли през декември
- 22 Октомври 2022 | 08:40
- 3 коментара
Руският завод ще започне производството на „Москвич” през декември, обяви кметът на Москва Сергей Собянин, това става след изтеглянето на Renault от Русия преди повече от шест месеца.
През май Собянин заяв...









