
„Бъди с нас“ в Благоевград
- 03 Декември 2025 | 15:36
- 1 коментара
В истински празник се превърна инициативата под надслов „Бъди с нас“, организирана от Община Благоевград по повод Международния ден на хората с увреждания. Деца, младежи и възрастни, потребители на социални у...












